Ga naar de inhoud
  • info@techforfuture.nl
  • Home
  • TechForFuture
  • Projecten
  • Nieuws
  • Experts
  • Contact
  • Home
  • TechForFuture
  • Projecten
  • Nieuws
  • Experts
  • Contact

Ir.

Karin van Beurden

Lectoraat: Industrial Design

Functie: Lecturer/Researcher

Mail: k.m.m.vanbeurden@saxion.nl

Specialisme

Ir. Karin van Beurden heeft ruim twintig jaar ervaring in productontwikkeling en new business creatie op het gebied van zowel consumenten- als technische producten. Ze was ontwerper en projectleider bij ontwerpbureau Well Design, hoofd Innovatie bij Brink Luchtverwarming, projectteammanager bij Wavin Marketing and Technology, manager New Business Development bij Pentas Moulding en hoofd productontwikkeling bij Wisa. Sinds 1999 heeft ze haar eigen adviesbureau Kompane voor markt- en productontwikkeling. Zij is jurylid van de vakjury Consumentenproducten binnen de Nederlandse DesignPrijzen.

Onderzoeksfocus
Van Beurden is sinds april 2004 deeltijd lector Product Design bij het lectoraat Industrial Design van Saxion. Het gaat hierbij om het omzetten van een kansrijk productidee in een succesvol product in de markt.

Betrokken bij onderzoek

3D metaalprint BIZ2

Bekijk project

3D reparatiecyclus spareparts

Bekijk project

GreenDome

Bekijk project

Doorbraak in 3D-printen

Bekijk project

Tillift voor de thuisomgeving

Bekijk project

3D metaalprint

Bekijk project

Publicaties

Loading...

3D in de zorg: een pessarium uit de printer

Bekijk bericht

“Mens en techniek samenbrengen”

Bekijk bericht

Contactgegevens

Bezoekadres
M.H. Tromplaan 28
7513 AB Enschede

Postadres
Postbus 70000
7500 KB Enschede

  • info@techforfuture.nl

Informatie

  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
  • Route beschrijving

Volg ons

Linkedin Youtube

Hogescholen

Webdesign Swipe Media

Tech for Future
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}
  • Home
  • TechForFuture
  • Projecten
  • Nieuws
  • Experts
  • Contact

Contact

  • info@techforfuture.nl
  • Zoek..