Ga naar de inhoud
  • info@techforfuture.nl
  • Home
  • TechForFuture
  • Projecten
  • Nieuws
  • Experts
  • Contact
  • Home
  • TechForFuture
  • Projecten
  • Nieuws
  • Experts
  • Contact

Digital Driven Manufacturing (SPRONG)

Lectoraat: Ambient Intelligence, Digital Business Society, Smart Mechatronics and Robotics

Startdatum: 31 maart 2022

Looptijd: 90 maanden

Digitalisering maakt de industrie meer en meer datagedreven. Overijsselse bedrijven die hierin stappen willen zetten, kunnen nu hulp krijgen van de SPRONG-groep voor Digital Driven Manufacturing. Deze groep bestaat uit twee lectoraten van Saxion, één lectoraat van Windesheim en een zestal bedrijven, en wordt ondersteund door TechForFuture. Eind 2022 startte de groep met subsidie vanuit het landelijke programma SPRONG (Stimuleren van PRaktijkgerichte OnderzoeksGroepen).

Sprong is een programma van NWO – SIA dat tot doel heeft de onderzoekssamenwerking tussen hogescholen te bevorderen en een gezamenlijke krachtige onderzoeksgroep te ontwikkelen en praktijkgericht onderzoek te verduurzamen. Het betreft een achtjarig programma. Daarnaast zijn de Sprong gelden bedoeld om te investeren in de infrastructuur en in de ontwikkeling van de onderzoekers (master, PhD, PD, PDeng of andere)

Partners

Projecten binnen het programma

Publicaties

Loading...

SPRONG DDM: de interface tussen hogescholen en bedrijven

Bekijk bericht

Slimme hardware voor digitalisering industrie

Bekijk bericht

Predict to prevent

Bekijk bericht

Contactgegevens

Bezoekadres
M.H. Tromplaan 28
7513 AB Enschede

Postadres
Postbus 70000
7500 KB Enschede

  • info@techforfuture.nl

Informatie

  • Privacyverklaring
  • Cookiebeleid
  • Route beschrijving

Volg ons

Linkedin Youtube

Hogescholen

Webdesign Swipe Media

Tech for Future
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}
  • Home
  • TechForFuture
  • Projecten
  • Nieuws
  • Experts
  • Contact

Contact

  • info@techforfuture.nl
  • Zoek..